هلدینگ مپفا ( مهان پالایش فام ) در زمینه تولید و صادرات انواع قیر ، ایزوگام و مشتقات نفتی و همچنین در عرصه صنعت ساختمان با دو شرکت در زیر مجموعه خود با نامهای آسیا بام شرق با 14سال سابقه فعالیت در تولید قیر و ایزوگام وشرکت مهندسی شارمان ساز با سابقه فعالیت 12 سال در عرصه ساختمان فعالیت خود را آغاز نموده است .
دفتر مرکزی این شرکت واقع در شمال تهران و کارخانه تولید قیر ، ایزوگام و مشتقات نفتی به ظرفیت روزانه 1300 تن با کیفیت صادراتی در زمینی با بیش از 10000 مترمربع در شهرک صنعتی جنت آباد قرار دارد .
هلدینگ مپفا تولید و عرضه انواع مختلف قیرهای نفوذی ، ویسکوزیته و سفارشات خاص در روش های مختلف بسته بندی از جمله بشکه های 150 ، 180 و 200 کیلوگرم ، پلی بگ و فله با بالاترین استانداردهای کیفیت در تولید، تدارکات و خدمات مشتری همراه با بازرسی های بین المللی کیفی و کمی نیازهای مشتری را در کوتاهترین زمان مناسب برآورده می کند .
در حال حاضر صادر کننده انواع فرآورده های نفتی به بیش از 10 کشور از جمله هند، پاکستان، بنگلادش، امارات متحده عربی، افغانستان، عراق، کنیا، تانزانیا، ماداگاسکار و ویتنام و در حال تلاش برای گسترش دامنه تجارت خود و نفوذ به بازارهای جدید در آینده نزدیک می باشد .
تکنولوژی به روز ، نیروی انسانی کارآموزده و خلاقیت در تولید باعث شده گروه مپفا بالاترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید .

چشم اندازها
گروه مپفا نه تنها پیشتاز در صنعت های مرتبط بلکه شریک قابل اطمینان برای شرکای داخلی و بین المللی خود از مهمترین ماموریت های گروه مپفا می باشد که به غلبه بر چالش های روزافزون جهان تجارت و داشتن رابطه برد برد ختم خواهد شد .

اهداف و ماموریت ما
ارایه بیشترین ارزش افزوده در خدمات با استفاده از مدرنترین تکنولوژی همزمان باتوجه به مسائل زیست محیطی از مهمترین اهداف گروه مپفا می باشد .

 

فهرست